Kilka słów o mnie

C_DSC2239.JPG

Od 1998 roku jestem związany z branżą IT. W swojej karierze zawodowej przeszedłem drogę od programisty poprzez architekta systemów informatycznych, kierownika IT oraz menadżera projektów aż do Scrum Mastera i Agile Coach. Cele osiągam poprzez pracę zespołową, komunikację interpersonalną oraz wykorzystywanie mojego wieloletniego doświadczenia zawodowego.

Pracowałem z aplikacjami księgowymi, rezerwacyjnymi, systemami GIS, rozwiązaniami PDM oraz PLM, tworzonych przy pomocy różnych technologii. Aktywnie wspomagam zespoły doświadczeniem z zakresu architektury rozwiązań informatycznych oraz projektowania baz danych.

https://scrumorg-website-prod.s3.amazonaws.com/drupal/2018-04/Scrumorg-PSMI_certification-112.png https://scrumorg-website-prod.s3.amazonaws.com/drupal/2018-04/Scrumorg-PSMII_certification-112.png https://scrumorg-website-prod.s3.amazonaws.com/drupal/2018-04/Scrumorg-SPS_certification-112.pnghttps://scrumorg-website-prod.s3.amazonaws.com/drupal/2018-04/Scrumorg-PSPOI_certification-112.png

 

 

Jako doświadczony Scrum Master oraz Agile Coach jestem współtwórcą transformacji Agile (Scrum oraz Kanban) w firmie, w której jestem zatrudniony od wielu lat. Koncentruję się na wspieraniu procesu, budowania zespołów deweloperskich oraz umacnianiu świadomości procesu po stronie zarządzania produktem oraz u klientów.

Jestem absolwentem wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej oraz Uniwersytetu Technicznego w Brnie (Zarządzanie i Finanse Międzynarodowe). Pasjonuję się nowatorskim podejściem do zarządzania 3.0 w organizacji oraz komunikacją interpersonalną i zespołową.

Jeżeli będziesz zainteresowany odwiedź również mój profil na LinkedIn.

 

Jeżeli dziwicie się z wyboru tła mojego bloga to powód jest banalny, ten widok mnie uspakaja i pozwala trzeźwo patrzeć na problemy, które będę rozwiązywać.